Wróć do listy


 Jak będą wyglądać Hawkman i Hawkgirl w DC Legends of Tomorrow? [foto] 

2015-09-12 23:42:25 | Autor: LadyWerewolf | Serial: DC’s Legends Of Tomorrow

Już dawno wiadomo, że bardzo ciężko jest przenieść komiksowych bohaterów na ekran kinowy z odpowiednią dbałością o wszystkie szczegóły. Hawkman jest nie lada wyzwaniem: wojownik z maczugą, skrzydłami, stosunkowo niewielkim okryciem ciała i z maską jastrzębia, która ogółem prezentuje się niesamowicie… i trzeba ją wydrukować w drukarce 3D.

Hawkgirl (grana przez Ciarę Renne) oraz Hawkman (Falk Hentschel) pojawili się na wydarzeniu promującym dwa inne seriale z uniwersum DC- „Arrow” i „The Flash”. Ich pierwsze wspólne zdjęcie już wypłynęło do sieci i możemy zobaczyć bohaterów w pełnej okazałości. Obie postacie mają się pojawić w nowym serialu „Legends of Tomorrow”.

Oto, co mówi DC na temat ich strojów:

„Z mocami otrzymanymi od egipskiego boga Horusa, przeznaczeniem Kendry i Cartera jest reinkarnacja w czasie w postaci uskrzydlonych i uzbrojonych wojowników. W „Legends of Tomorrow”, Hawkgirl i Hawkman wraz z Atomem, Firestorm, White Canary, Captain Coldem i Heat Wave walczą przeciwko nieśmiertelnemu Vandal Savage.”

Premiera „Legends of Tomorrow” odbędzie się w przyszłym roku. Wkrótce jednak będziemy mogli oglądać Hawkigrl i Hawkmana w pojedynczych odcinkach „Arrow” i „The Flash”.

hawk1

Komentarze